Od zítřka (10. 9. 2020) se vrací povinné roušky do všech škol v ČR.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Novinky a důležité informace ze ŠKOLNÍ DRUŽINY

Start školní družiny v roce 2020

První týdny ve školním roce 2020/2021 ve školní družině.

Informace ze ŠD

Vážení rodiče, milé děti.

Opět vás čeká v družině deset školních měsíců. Každý den se budeme bavit venku i ve škole. Školní družina letos, více než kdy jindy, bude dbát na to, abychom co nejvíce času trávili venku. Všichni se budeme muset vyrovnat se zvýšenými hygienickými a bezpečnostními opatřeními v rámci koronavirové epidemie.

Jelikož máme v družině možnost se válet a povalovat, a to nejen uvnitř školy, ale také venku, potřebujeme v družině náhradní oblečení. Proto prosíme rodiče, aby dětem připravili vhodné převlečení do družiny a děti prosíme, aby se  nezapomínaly převlékat. Při pobytu venku se dítě může lehce umazat, přizpůsobte tomu prosím i vhodné oblečení.

V měsíci září vybíráme platbu za ŠD. Částka 350,-Kč je za pololetí (tj. za každý měsíc 70,-Kč). Příspěvek prosím zasílejte na účet číslo:  107-1268760267/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte ŠD a jméno dítěte. (např. ŠD Nováková I.pololetí 2020/21).

Prosíme vás o zaslání této částky do 20. 9. 2020 za první pololetí
a do 20.01.2021 za druhé pololetí
.

Věříme, že nový školní rok bude veselejší než ten loňský a budeme společně trávit čas ve spokojené, klidné, zdravé a zábavné družině. Na plné obrátky začneme ve středu 2.9.2020.  Družina navazuje na vyučování dětí a končí v 16:00. Prosíme Vás, aby děti měly v prvním týdnu lísteček v kolik hodin odchází z družiny a jakým způsobem.  (Př.: Dobrý den, Lucinka dnes 5.9. 2019 odejde z ŠD sama v 14:00 hodin).

Během týdne děti donesou zápisový lístek, vyplňte prosím zadní stranu s odchody dítěte během školního roku 2020/2021. Pokud dítě neodchází samo, doplňte i zákonného zástupce, který bude dítě vyzvedávat. U rozvedených rodičů prosíme  kopii rozsudku o úpravě výchovy a výživy.

Jednu změnu máme. Když si půjdete pro své dítě, stačí na nás zazvonit a my vám jej pošleme k šatním skříňkám.

Vlastně dvě změny. Připravily jsme pro vás kreativní dílničky. První proběhne na přelomu září a října. Pokud chcete strávit hezké odpoledne se svými dětmi a zároveň něco vytvořit, budeme se těšit na vaši účast.

Vaše paní vychovatelky

Michaela Turková a Markéta Ficová

PS: Děkujeme všem rodičům za jejich pomoc, názory a připomínky a věříme, že naše komunikace bude i nadále tak živá, jako doposud.

VOLNOČASOVÉ AKTIVITY

Kompletní seznam volnočasových aktivit:

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY PRO ŠKOLNÍ DRUŽINU

Výpis dokumentů a formulářů nalezneta na následující stránce: